Silivri Evden Eve Taşımacılık

By kentevdeneveIn Uncategorized No comments

Silivri Evden Eve Taşımacılık

Ev taşıma konusunda sizin de korkularınız varsa, rahat, kolay ve sistematik bir taşıma istiyorsanız eşyalarınızı iyi bir şekilde paketleyip eşyaların cinsine ve kırılıp kırılmama durumuna göre ayırırsanız, kutuları açmadan içinde hangi eşyanızın olduğunu bilir ve rahat hareket edersiniz. Ayrıca evinizde yerleştirme işini yaparken de zorlanmamış olur, üzerine yapıştırdığınız yazılardan sadece ihtiyacınız olan koliyi açar, evde çok fazla karışıklık yaşamadan kolaylıkla yerleşmiş olursunuz. Silivri Evden Eve Taşımacılık Sizlere taşıma işlerinizde fazla imkânlar sunarak sizin memnuniyetinizi kazanmak istemektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, müşterilerinin memnun ayrılması ve kendilerini müşterilerinin yakınlarına tavsiye etmelerini beklemektedir. Aynı zamanda firma tam kapasiteli olarak çalıştığından dilerseniz tüm paketleme işlemlerini yaparak, evinizde istediğiniz şekle göre taşıma ve yerleştirme işlerini bile üstlenebilirler.

Silivri Evden Eve Taşıma yapmış olduğu hizmetler sayesinde adından sıkça duyurmaktadır. Çalışmış oldukları profesyonel ekipleri ile sizin için ambalajladıkları kutularınızı hiç zorlanmadan bulacak ve evinize rahat bir şekilde yerleşeceksiniz. Kolilerin üzerine yapıştırılan etiketler ile taşıma işlemini yapan personele kolaylık sağlamak açısından bilgi verirseniz, personelin işini daha hızlı ve kolay yapmasına bu da dolayısıyla sizin hızlı ve temiz bir taşınma yaşamanızı sağlayacaktır. Ayrıca taşınan eşyanın hangi odaya taşınması gerektiğini, içinde neler olduğunu, kırılabilirliğini vb. şeyleri de kutunun üzerindeki etiketlere eklerseniz, taşıyan personel açısından olumlu nitelendirilerek yapmış olduğu işe yansıyacaktır. Eğer bu tarz etiketler sizde yoksa ve siz bu tarz etiketlerden pek anlamıyorsanız, firmadan rica edebilir eşyalarınız kolilenirken kolilemeyi yapan personel sizin istekleriniz üzerine etiketleri yapıştıracaktır.

Fiyatın düşük olmasını isteyeceğinizi bildiğimiz için fiyatı düşünerek kalitesiz bir firma ile çalıştığınız zamanda bu bahsetmiş olduğum özelliklerden faydalanamadan taşınma işlemini gerçekleştirmiş olacağınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Böyle bir taşınma sürecinde eşyalarınızda oluşacak zararları karşılamayan firmalar ile çalışmak kimseyi memnun etmeyecektir. Silivri Evden Eve Nakliyat sayesinde eşyalarınız garanti altında tutulacak ve olası bir zarar önlenecektir. Ödeme şekli size firma tarafından iki şekilde yapılabilir. Firma ödemeyi eğer eşyanın üretimi devam ediyor ise size eşyanın aynısını temin ederek yapacaktır. Fakat eşyanın üretimi durmuş veya üretimden kaldırılmış bir eşya ise size eşyanız değerinde nakit bir tutar ödeyerek eşyanıza vermiş oldukları zararı karşılayacaklardır.
Profesyonel bir ekip ile çalışma sürdüren Silivri Evden Eve Taşımacılık firması, İstanbul geneli olmaksızın, İstanbul’un ilçeleri de olmak üzere tüm Türkiye genelinde taşıma işlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca yapmış oldukları nakliyatı kısa sürede yerine getirerek müşterilerinin memnuniyetini önemseyen bir firma olarak birçok firmanın önüne geçmeyi başarmıştır. Şehir dışına olacak taşımalarda ise, firma yapmış oldukları taşımaları uydudan taşımayı yaptıran müşterinin aracı izleyebileceği bir program ile izlemelerine de olanak sağlamıştır. Bu program ile cep telefonunuzdan kargonuzun takibini yapabilir, taşımanın yapılacağı zamana göre günlük hayatınızı koordine edebilirsiniz.